O portále a časopise

Spolek Jokes&Games, Šumperk (dříve J&G Společnost) je spolek, který pořádá pro děti zábavné akce, soutěže a hry. Celý rok obstaráváme několik projektů, mezi ně patří i časopis SMÍCHoviny, který byl v prosinci 2014 oceněn 1. MÍSTEM , jako oddílový časopis v celorepublikové soutěži ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU 2014! SMÍCHoviny se vydávají již 3. rokem a za sebou mají již přes 30 vydání. Mezi oblíbené rubriky, na které se čtenáři vždy těší, patří rubrika NAŠE TÉMA (reportáž ze zajímavé akce nebo řešení aktuálního tématu) nebo ROZHOVOR, kde zpovídáme zajímavé a významné osobnosti Šumperka.

Pro časopis byl v lednu 2015 vybudován speciální web, kde všichni „hladovci“ po článcích najdou své uspokojení. Několikrát měsíčně budou na web přidávány články o aktuálním dění v městě Šumperku, či články na zajímavá témata. Vítáme Vás na něm!

 smchlogo

Na vašem názoru záleží! Napište nám na email (redakce@smichoviny.cz) typy, jak časopis zlepšit či co se Vám na něm líbí. V redakci vítáme také typy na články nebo rozhovory!

Uložit